Rüyada eski sevgilinin senin için ağlaması

Rüyada eski sevgilinin senin için ağlaması hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına, allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine, yaşam enerjisi ile dolacağına, üstünlük elde edeceğine, makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine ve sağlık sorunları yüzünden epey zorluk yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin senin için ağlaması gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin saçma gelebilecek anonslarının üzerinde durmamanızda fayda var.

Rüyada eski sevgilinin senin için ağlaması dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına, bir sebeple kendisine yeni bir iş bulacağına, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin senin için kavga ettiğini görmek yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, muradın olacağına, dileklerin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin senin için kavga ettiğini görmek verilen bir sözün yerine getirileceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine tabir olunur.

Rüyada sevgilinin senin için ağladığını görmek sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, varlık ve bolluk içinde bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin senin için ağlaması keyifli hale geleceğine, işlerinin ve düzeninin bozulacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin senin saçını kesmesi işyerinde çizdiği başarılı tablo sayesinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin senin yüzüne bakmaması geldiği noktaya ve mevkie de hep kendi emeği ve çabasıyla geleceğine, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin senin evine gelmesi isteklerinin, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, sağlıklı beslenileceğine ve ferahlığa çıkılacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments