Rüyada eski sevgilinin yakınına taşınması

Rüyada eski sevgilinin yakınına taşınması mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, koşulların her geçen gün düzeleceğine, nasibin bollaşacağına, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına ve çok güzel günlerin yaşanacağı zamanların geleceğine, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine, hastalıklarının son bulacağına, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine ve mutlu olacağına, hem de zengin biri olacağına, onun için çok kıymetli olacak ve belki de hayati önem taşıyacak bir konuda kolay kolay kimsenin yapmayacağı bir şey yapacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin yakınına taşınması gördüyseniz:

  • İki dostunuzun birbirlerini kötü şekilde kırmaları mümkündür.

Rüyada eski sevgilinin yakınına taşınması çıkış yolları bulacağına, sağlığından ve ağız tadından olacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle kavga etmek her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisini görmek işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, başarısız olacağına, huzurunu kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin eski karısını görmek kendisine olan sevgisini ve saygısını da kaybedeceğine, kişinin maddi zarara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada bir yakınına sarılmak dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, öfkesine yenilerek onlara hakaret ve haksızlık edeceğine, insanları kıracağına işaret etmektedir.

Rüyada bir yakınına kızmak hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine, tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş bir yakınına su vermek yeniliklerin peşi sıra geleceğine, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına delalet eder.

Rüyada bir yakınına altın vermek uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments