Rüyada eski sevgiliyi kucağında taşımak

Rüyada eski sevgiliyi kucağında taşımak eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine, bu şekilde devam ederse eğer birçok başarı kazanacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, çalışmaların ve projelerin terfi yolu açacağına, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, yok yere kendisini üzdüğü bir dönemin yakın bir zamanda son bulacağına, aile hayatı içinde rahat edeceğine, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, karlı yatırımlarının da kendisine büyük kazanç getireceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyi kucağında taşımak gördüyseniz:

  • Dikkatleri üzerinize çekmek yerine gerekeni yapmalısınız.

Rüyada eski sevgiliyi kucağında taşımak hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi kucağında bebekle görmek hayırlı kazançlar elde edeceğine, hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyi ve yeni sevgiliyi bir arada görmek takdir edilen kişi olacağına, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi ve yeni sevgiliyi görmek sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, iyi mevkilere layık olduğunu göstererek hak ettiği terfiyi de en kısa zamanda alacağına işaret eder.

Rüyada hem sevgiliyi hemde eski sevgiliyi görmek her açıdan farklılıklar olacağına, sıkıntı veren durumların ve sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski evde eski sevgiliyi görmek uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin kucağında taşıması kendisinin de bu duruma kırılacağına, ün sahibi olacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin seni kucağında taşıması dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, ticaretinin açılacağına ve günlerinin güzelleşeceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Arif

Rüyamda eski nişanlımla barışmıştık ve o ben annesi ve ablam bi yokuş çıkıyoduk ama elim onun omzundaydı yokuşun bitiminde sen şimdi yorulmuşsundur deyip kucagıma aldım fakat annesi bize manasını anlamadıgım bi şekilde bakıyodu sonradanda kapalı bi yerde ben vefat eden annem nişanlım ve ablam ve nişanlımın babaannesi kahvaltı yapıyoduk orda ablam benim çayımı tazeledi