Rüyada eski sevgiliyi terli görmek

Rüyada eski sevgiliyi terli görmek acılarını ve kederlerini içine atacağına, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve herşeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, yaşanan bütün sorunların biteceğine, borçların hafifleyeceğine, sorumlulukların azalacağına, aradaki dostluğun daha da pekişeceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, kalbindeki allah sevgisi ve kuvvetli imanı sayesinde günahtan uzak durarak yaşayacağına, elinde bulunan işte bol kazançlı bir proje gerçekleştireceğine, eşiyle arasına nifak sokulacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyi terli gördüyseniz:

  • Ne kadar isterseniz isteyin tepkilerinizi kontrol altına alamayabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliyi terli görmek yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgiliyi terli görmek ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi ve yeni sevgiliyi bir arada görmek sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, rüya sahibinin uzun bir zamandan sonra derin ve rahat bir nefes alacağına işarettir.

Rüyada hem sevgiliyi hemde eski sevgiliyi görmek eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına işarettir.

Rüyada eski sevgiliyi ve yeni sevgiliyi görmek adeta bir rüyadaymış gibi yaşanacağına, hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski evde eski sevgiliyi görmek sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, ailesini rahat şekilde yaşatacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi eski evde görmek kendi işini açacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyi bıçaklamak oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments