Rüyada eski sevgiliyi ünlü biriyle görmek

Rüyada eski sevgiliyi ünlü biriyle görmek başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, yeni başlayacağı projenin büyük ses getirmesi ile çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, maddi sıkıntılarından kurtulacağına, gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, bunun için sabırsızlanacağına, sevgi dolu haberler alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi ünlü biriyle gördüyseniz:

  • Farklı kültürlerden gelen veya arasında yaş farkı bulunan gruplarla değişik aktivitelere katılabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliyi ünlü biriyle görmek yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, yeni bir haneye sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgiliyi ünlü biriyle aldatmak kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına, hareketleneceğine ve sürpriz gelişmelere gebe olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi biriyle uyurken görmek hayırlı bir işe başlayacağına, uzun zamandan beri özlem duyulan bir kişiye yakında kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyi başka biriyle görmek ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyi ünlü görmek sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, işlerin açılacağına, çok sevineceği olaylar yaşayacağına işarettir.

Rüyada eski sevgiliyi biriyle el ele görmek sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine yorulur.

Rüyada eski sevgiliyi başka biriyle öpüşürken görmek atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, büyük bir projeye girileceğine, kalbindeki iman gücüyle, inancına olan sadakatiyle yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi biriyle görmek yaşadığı zor günlerin biteceğine, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, arzularına ve emellerine kavuşacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments