Rüyada eski sevgiliyi yeni eşiyle görmek

Rüyada eski sevgiliyi yeni eşiyle görmek yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, zorlukları aşacağına, kazancında da artış meydana geleceğine ve rüya sahibinin hayatından memnun olacağına, daha büyük başarılar kazandıracağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, işindeki verimin artacağına, verilecek kötü ve başarısız kararlar yüzünden maddi sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, zayıflayacağına delalettir.

Rüyada eski sevgiliyi yeni eşiyle gördüyseniz:

  • Bazı konularda sinirli davranışlarınızın zararını görebilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliyi yeni eşiyle görmek kazancının eksileceğine, yatırımlarından yana zarar edeceğine ve bu nedenle tüm düzeninin, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi ve yeni sevgiliyi bir arada görmek ayrılık yaşanacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına ve kötü bir duruma düşürüleceğine, yaptığı hareketlerin aşırılığını fark etmemesi sonucunda ise çevresi ve sevdikleri tarafından yalnız bırakılacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi eşiyle konuşmak arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına delalet eder.

Rüyada sevgiliyi eski eşiyle görmek tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına, özel hayatında sessizleşeceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyi ve yeni sevgiliyi görmek hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına tabir olunur.

Rüyada eski eşini yeni eşiyle görmek büyük mutluluklar yaşanacağına, sorun yaratan olayların yakında biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski ve yeni sevgiliyi görmek işlerinin çok zor bir durumda kalacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına inanılır.

Rüyada eski eşi yeni eşiyle görmek maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments