Rüyada eski sevgiliyle evlilik

Rüyada eski sevgiliyle evlilik malını ve canını riske edeceğine, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak böyle adımlar atacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, başarıları ile konuşulacağına, çok mutlu olacağı günler geçireceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, hayata karşı cesaretleneceğine, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, çok hatalı çalışmalara gireceğine, korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle evlilik gördüyseniz:

  • Bazı tkimselerin sizi karşılarına alıp, sizinle ilgili konularda uzun uzun konuşmaları olasıdır.

Rüyada eski sevgiliyle eski sevgilisini görmek yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına, daha geniş rızık elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle konuşamamak yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine ve bu sebeple ortaya çıkan bu durumu düzeltmek için binbir türlü zorluğa göğüs germek zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle ev düzmek kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına rivayet eder.

Rüyada öpüşmek eski sevgiliyle iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle buluşma ilerleyeceğine, yükseleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyle yazismak dargınların da yeniden bir araya geleceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyle iyi olmak gönlünün bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak haberler alacağına, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliyle sürtünmek bunun da kendisi için çok ağır bir travma yaşamasına neden olacağına, işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments