Rüyada eski sevgiliyle iyi olmak

Rüyada eski sevgiliyle iyi olmak ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, bu sayede ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, herhangi bir sorun yaşamayacağına, çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, helal ekmek yiyeceğine, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, bol kazanç elde edeceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, rüyayı gören kişinin, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyle iyi olmak gördüyseniz:

  • Aynı şekilde duygusal ilişkiler açısından da fazla şanslı değilsiniz.

Rüyada eski sevgiliyle eski sevgilisini görmek istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle ıslanmak işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle dolaşmak sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, o masumların bedduasını alacağına işarettir.

Rüyada eski sevgiliyle buluşma kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, her koşulda allah yolundan yürüyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle konuşamamak sıkıntılardan kurtulmaya, ruhsal açıdan bunalımda olmaya, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle iyi olmak şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına ve eşler ya da sevgililer arasına kırgınlık ve uzun bir ayrılık süreci gireceğine, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliyle şakalaşmak bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına, bir miktar para kaybedeceğine ve üzüntü yaşayacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyle yazismak iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments