Rüyada eşyaların hareket ettiğini görmek

Rüyada eşyaların hareket ettiğini görmek kendisine uzun süre gelemediği gibi işte de moralsizliği nedeniyle sıkıntı yaşayacağına, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, kendisine söylenen bazı yalanları ifşa edeceğine, başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına, açların doyacağına, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşyaların hareket ettiğini gördüyseniz:

  • Hayatınızda yenilenen alanlar bir takım ev veya aileyle ilgili sıkıntıları da sonlandırabilir.

Rüyada eşyaların hareket ettiğini görmek mutlu olacağına, kendisini iyi hissedeceğine, gözyaşlarının dineceğine işarettir.

Rüyada eşyaların kendi kendine hareket ettiğini görmek ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine ve çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına, rızkın kesilmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşyaların kendiliğinden hareket etmesi eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına delalettir.

Rüyada evdeki eşyaların hareket etmesi çektiği sıkıntıya rağmen bir an olsun yılmayacağına, yapılan hataların tekrarlanacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada evde eşyaların hareket etmesi sağlıklı ve mutlu bir kişi olarak refah içinde yaşayacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağaçların hareket ettiğini görmek şansın önünün kesileceğine çalışmaların kötüleneceğine ve kısmete mani olunacağına, uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada kabenin hareket ettiğini görmek halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına, insanların takdirine mazhar olacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine alamet eder.

Rüyada karnının hareket ettiğini görmek daha önce çözüldüğü düşünülen problemlerin tekrar ortaya çıkacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, sorunlarının çözümü için daha iyi adımlar atacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments