Rüyada eşyalarını hazırlamak

Rüyada eşyalarını hazırlamak sağlıkla ilgili olarak yaşanacak bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına, kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına, girdiği işlerin çok kısa süre içinde zarara uğrayacağına, tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, ya da böyle kişilerin olduğu bir ortamda çalışma mecburiyetinde kalacağına, uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine yorulur.

Rüyada eşyalarını hazırlamak gördüyseniz:

  • Soyut kavramları fiziksel gerçeklere dönüştürme yeteneğine sahipsiniz.

Rüyada eşyalarını bulamamak bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına işarettir.

Rüyada eşyalarini toplamak elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, sağlık sorunları ile geçen br dönemin kapanacağına işaret eder.

Rüyada eşyalarını satmak aile işlerinin başına geçeceğine, hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine yorulur.

Rüyada ev eşyalarını toplama isteklerine kulak vereceğine, üzüntülerinin biteceğine işarettir.

Rüyada ev eşyalarını düzenlemek çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına, çok büyük üzüntüler yaşanacağına, bu durumun iş hayatına da yansıyacağın ve iş hayatında gayet güzel giden çalışmaların durma noktasına geleceğine, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine inanılır.

Rüyada eşyalarını aramak gireceği işlerden zarar ederek çıkacağına, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşyalarını yakmak başarıların her geçen gün çoğalacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, eve huzur dolacağına, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşyalarını unutmak sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açılacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments