Rüyada et ve kalabalık görmek

Rüyada et ve kalabalık görmek bencil insanlar yüzünden rüya sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına, kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına, çok sıkıntılı bir döneme gireceğine ve eline geçen cüzi miktarda kazanç ile zararı az da olsa kapatmaya çalışacağına, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, kötü yollara gireceğine, kişinin kendisi için iyi dileklerle girdiği işlerin kendisine kar getirmesine sadece sayılı günlerin kalmış olacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına tabir olunur.

Rüyada et ve kalabalık gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun her alandaki gayretlerinizin karşılığını görebilirsiniz.

Rüyada kalabalık oda el attığı birçok işte zarar edeceğine, çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına, şansının yaver gideceğine, başarılarının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada kalabalık maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine, ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine inanılır.

Rüyada çok kalabalık ev yaşamınızın ileriki dönemlerinin çok güzel geçeceğine, aradaki dostluğun daha da pekişeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kalabalık tan kaçmak kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine ve hayırsız insanlara takılacağına, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına delalettir.

Rüyada kalabalık la yürümek bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına, her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ev kalabalık görmek aksiliklerin baş göstereceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada kalabalık akrabalar eline çok büyük kazanç geçeceğine, rakiplerini arkasında bırakacağına yorulur.

Rüyada kalabalık yürüyüş ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına, şansızlığın kırılacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments