Rüyada et yiyen görmek

Rüyada et yiyen görmek hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza, sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, rızkının çeşitleneceğine, elinin bollaşacağına, karalar bağlayacağına, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, yeni bir iş bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada et yiyen gördüyseniz:

  • Kendinize bile yabancı gelen kaprislerinizle çevreyi bıktırabilir, birçok anlaşmazlığa sebep olabilirsiniz.

Rüyada yem yiyen at görmek aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü eti yiyen görmek iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, sonunda da riskleri sıfırlayarak emeline tez zamanda ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada et yiyen görmek sağlık problemleri yaşamayacağına, muradına ereceğine ve onunla çok mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada bal yiyen arı görmek çok büyük kısmetlere sahip olacağına, iç sıkıntısına rivayet etmektedir.

Rüyada bal yiyen görmek maddi olarak iyi giden bir işin bir anda kesintiye uğrayacağına, sorunların artacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada balık yiyen yılan ekmeksiz ve parasız kalacağına, yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına yorulur.

Rüyada leş yiyen köpek görmek ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmesi sayesinde çok mutlu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yemek yiyen at görmek bir sebeple işyerindeki bir kesimi karşısına alacağına, belirsizlikler yaşanması yüzünden gelecek için adım atmakta zorluk çekileceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments