Rüyada ev kolonu görmek

Rüyada ev kolonu görmek başarılarının devamlı olacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine, yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine ve hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına yorulur.

Rüyada ev kolonu gördüyseniz:

  • Problemleri hızla çözüp yolunuza devam etmenizde fayda var.

Rüyada ev kolonu görmek bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine alamet eder.

Rüyada inşaat kolonu görmek zararlarını telafi edeceğine, gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada duvar kolonu görmek tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, sorunların atlatılacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada bina kolonu görmek sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, bir sebeple çok üzüleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına inanılır.

Rüyada müzik kolonu görmek ağız tadına kavuşacağına, bir sebeple aynı hataları sürekli tekrarlayacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

2 yorum “Rüyada ev kolonu görmek

    • Allâme der ki,
      Görülen rüya yardıma, ferahlığa ve başarıya rivayet eder. Rüya alimlerine göre acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine; sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zamanda kurtulup ferahlığa çıkacağına; işinde çok önemli noktalara gelmeyi başaracağına delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.