Rüyada evde fare çıkması

Rüyada evde fare çıkması maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, şansının ve kısmetinin de hep kendisinden yana gideceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, sözünün ise herkes tarafından dinleneceğine, kişinin başkaları ile muhabbetinin artacağına, ters giden işlerin normale döneceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada evde fare çıkması gördüyseniz:

  • Angarya sayılabililecek meşguliyetleri hallettikten sonra bazı güzel olaylar yaşayabilirsiniz.

Rüyada evde fare çıkması yolculuğa, iş dünyasında sahip olunan ünün lekeleneceğine işaret eder.

Rüyada evde fare yakalamak kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine, manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada evde fare aramak kafasındaki kuşkuların ve güvensizliğin artacağına, tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine, bu yüzden çok büyük parasal sıkıntının kucağına işarettir.

Rüyada bir evde fare görmek yaşadığı zorluğun biteceğine, dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine ve kendisini sıkıntıya sokmaya çalışan insanlar yüzünden kötü günler yaşayacağına yorulur.

Rüyada fare evde görmek kendisine olan güveninin artacağına, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, sırlarını kimseyle paylaşmayacağına işaret eder.

Rüyada evde iki tane fare görmek elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, sorunların gittikçe içinde çıkılmaz bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada evde fare görüp öldürmek büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine delalet eder.

Rüyada evde fare ve tavşan görmek hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, hedeflediği kazancı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments