Rüyada evde fare olduğunu bilmek

Rüyada evde fare olduğunu bilmek maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin,  rahat bir nefes alacağına, dürüst bir şekilde yaşayacağına, zarar edilen işlerde kara geçileceğine, sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine delalettir.

Rüyada evde fare olduğunu bilmek gördüyseniz:

  • Olaylar hakkında pozitif düşünmeye çalışırsanız sıkıntılarınızın hafiflediğini göreceksiniz.

Rüyada evde fare olduğunu bilmek aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına, bu işe güvenerek aldığı bir borcu ödeyemeyeceğine, sizi kaygılandıran şeylerin aslında farazi olduğuna delalet eder.

Rüyada evde fare olduğunu öğrenmek elinin sıkışacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine ve iş hayatında uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların ardından işlerin açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evde fare olduğunu duymak bir sebeple çok zorlanacağına, kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine inanılır.

Rüyada evde fare olduğunu görmek iş yaşantısında hırslanacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada evde fare olduğunu hissetmek yataklara düşüp, işinden ve hayatından geri kalacağına, çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına alamet etmektedir.

Rüyada evde fare yakalamak sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, hem mal ve para kaybedeceğine hem de yüzünü yere eğdirecek işlere bulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada evde fare çıkması gittikçe çıkmaza düşeceğine ve hızlı bir şekilde düşüşe geçerek dibe vuracağına, sorunlu ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada fare evde görmek rızkın ve kazancın artacağına, dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments