Rüyada evde keklik görmek

Rüyada evde keklik görmek anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına ve büyük bir rahatlığa erileceğine, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağı, kendisini allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına sonradan da pişman olup, üzüleceğine, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine, işlerin çok iyi bir hale geleceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, çok mutlu günler geçireceğine, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına yorulur.

Rüyada evde keklik gördüyseniz:

  • Vizyonunuza güvenebilirsiniz.

Rüyada evde keklik görmek kapanan kapıların açılacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, iş yerinde uzun zamandan beri çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına delalettir.

Rüyada keklik ve keklik yumurtasını görmek iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine işaret eder.

Rüyada keklik eti pişirmek her daim aile tarafından kollanacak olan rüya sahibinin sırtının yere gelmeyeceğine, onunla kardeşten daha yakın olacağına tabir olunur.

Rüyada keklik beslemek sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına, çok huzurlu bir ortama kavuşacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, insanlar arasında barışın sağlanacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine delalet eder.

Rüyada keklik uçurmak sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına delalet eder.

Rüyada keklik çiftleşmesi yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine tabir olunur.

Rüyada keklik ölmesi uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine ve yalan söyleyerek insanların arasını bozan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, dayanışmanın ve düzenin artacağına delalet eder.

Rüyada iki keklik yakalamak atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments