Rüyada eve gemi girmesi

Rüyada eve gemi girmesi maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına, onlara seve seve bildiklerini aktaracağına, belalara denk gelmeyeceğine, çoğalan kısmetlerle birlikte kişinin ismini herkese duyuracağı projelerde yer alacağına, her açıdan farklılıklar olacağına, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, yaşadıklarından ötürü çok stres ve baskı altında kalacağına, çalışmaların ve projelerin yeni iş kapıları açacağına alamet eder.

Rüyada eve gemi girmesi gördüyseniz:

  • İlgilendiğiniz konularda ise, ambalajdan ziyade içeriğe önem verin.

Rüyada gemi direği bunun keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine rivayet eder.

Rüyada turuncu gemi kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine delalet eder.

Rüyada gemi patlatmak okul gibi hayratlar yaptırılacağına, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve zor bir eğitim hayatının kolay bir şekilde aşılacağına delalettir.

Rüyada gemi yolculuğu bulunduğu mevkide yükseleceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine rivayet eder.

Rüyada gemi kaçırma zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına, eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına ve bu yüzden karşılaştığı bazı kötü olaylar ile zor durumlara düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gemi yapmak işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine delalettir.

Rüyada askeri gemi çok büyük adımlar atacağına, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, üzüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada gemi görmek maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine, büyük sıkıntılar çekileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve rüya sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments