Rüyada eve kumru kuşu girmesi

Rüyada eve kumru kuşu girmesi maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, rüya sahibinin de bu durumun bir parçası olacağına, kişinin günahlarına tövbe etmesi, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine, bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına, rüya sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına işaret eder.

Rüyada eve kumru kuşu girmesi gördüyseniz:

  • Yeterince dinlenememiş olmak sizi zorlayabilir.

Rüyada kumru kuşu beslemek huzursuzluklarından kurtulacağına, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölü kumru kuşu görmek kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kumru kuşu yakalamak kısmetin kapanacağına, daha sonra yaşayacağı bazı tatsız olaylardan yüzünden kendisini kötü hissedeceğine işarettir.

Rüyada eve kumru kuşu girmesi atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına, makamının artacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kumru kuşu öldürmek atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına ve bu kadar sorun varken daha kötü ve düzensiz bir dönem geçireceğine, eşler arasında bir soğukluğun baş göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada büyük kumru kuşu görmek dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine tabir olunur.

Rüyada çok kumru kuşu görmek sıkıntılarından kurtulacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına delalet eder.

Rüyada kumru kuşu görmek işlerinde şimdiye kadar görmediği bir sorunla karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğine, hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments