Rüyada eve satıcı gelmesi

Rüyada eve satıcı gelmesi maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, ancak yakın bir zaman içinde maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, meşakkate düşeceğine, geçim sorunuyla karşılaşacağına, elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına, işlerin zarar getirecek bir hal alacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, hayallerinin yıkılacağına, bir sebeple rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada eve satıcı gelmesi gördüyseniz:

  • Beklenmedik kaynaklar kanalıyla elinize para geçebilir veya karlı alışverişler söz konusu olabilir.

Rüyada satıcı hayırlı bir işe adım atılacağına, bu iş sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, ferahlayacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine yorulur.

Rüyada satıcı ile konuşmak başarılarının ve zaferlerinin artacağına, kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine işaret eder.

Rüyada eve satıcı gelmesi güvenilir olmayan, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada seyyar satıcı çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada erkek satıcı görmek bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, muradına ereceğine, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına delalettir.

Rüyada satıcı tezgahı görmek böylece hayırlı bir yola girileceğine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine inanılır.

Rüyada satıcı görmek çok farklı bir kişi olacağına, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada satıcı ile tartışmak çalışmalarının dikkatleri üstüne çekmesi sonucu büyük miktarda paraya sahip olacağına, özellikle evlilik için gün sayılacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments