Rüyada evin duvarlarının çatladığını görmek

Rüyada evin duvarlarının çatladığını görmek çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine, doğru olanı seçeceğine ve aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, yükünün azalacağına, deyim yerindeyse elinin döneceğine, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına inanılır.

Rüyada evin duvarlarının çatladığını gördüyseniz:

  • Sormak istediğiniz şeyler varsa çekinmeden sormalısınız.

Rüyada evin duvarlarının çatladığını görmek etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada evinin duvarlarının çatladığını görmek iç dünyasında rahata kavuşacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine ve bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına alamet eder.

Rüyada evin duvarlarının dökülmesi zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına alamet eder.

Rüyada evin duvarlarının olmaması allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, kişinin herkesle arasında dürüst bir ilişki olacağına inanılır.

Rüyada evin duvarlarının kirlenmesi kazancının da aynı oranda artacağına, yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına delalettir.

Rüyada evin duvarlarının su çekmesi maddi sıkıntı içine düşüleceğine, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine işarettir.

Rüyada evin duvarlarının kabardığını görmek yeni işlere gireceğine, el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerde tatsız bir sürecin başlayacağına yorulur.

Rüyada evin duvarlarının boyandığını görmek çok iyi mevkilere geleceğine, birçok sıkıntılı ve sorunlu durumla karşılaştırılacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar alacağına, işlerinin baltalanacağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments