Rüyada evin sahibini görmek

Rüyada evin sahibini görmek çocuklar gibi mutlu olacağına, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, başarıya giden yollarının açılacağına, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine, büyük başarılar kazanacağı ve kendisini çok rahat ve mutlu hissedeceği bir döneme gireceğine inanılır.

Rüyada evin sahibini gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizde bir hastalık olabilir.

Rüyada evin sahibini görmek maddi durumun düzeleceğine ve sevinçli ve mutlu haberler alınacağına, iş konusunda  destek olunan bir kişiden ihanet görüleceğine alamet eder.

Rüyada ev sahibini öldürmek bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine alamet eder.

Rüyada ev sahibini görmek eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, bir anda atılıma geçeceğine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına işaret eder.

Rüyada mal sahibini görmek üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına, bir sebeple borcun gittikçe artacağına işaret etmektedir.

Rüyada dükkan sahibini olmak işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, hedeflere ulaşılacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine delalettir.

Rüyada köpeğin sahibini ısırması eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, içinde kalan hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacağına yorulur.

Rüyada eski ev sahibini görmek gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, hikmet sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada rüya sahibini inek kovalaması gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, işinin gücünün yaver gideceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments