Rüyada evin sürüklenmesi

Rüyada evin sürüklenmesi her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına, istenmediğiniz bir yere gitmeye, eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, başarısının ve kazancının sürekli olacağına, elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına işarettir.

Rüyada evin sürüklenmesi gördüyseniz:

  • Kendinize dikkat etmeniz gereken bir devredesiniz.

Rüyada evin içindeyken evin yanması çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada evin içindeyken evin yıkılması onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine ancak dikkat edilmezse yeni ve daha büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalınacağına tabir olunur.

Rüyada bir evin taşlanması girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, saadetinin yükseleceğine yorulur.

Rüyada evin çürümesi çok daha büyük işlere gireceğine, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine rivayet eder.

Rüyada evin sel basması mutlu günlerin yakında olduğuna, eline büyük fırsatlar geçeceğine yorulur.

Rüyada evin gitmesi işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada evin değişmesi hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, geçim derdi yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada evin sürüklenmesi bunun rahatlığını ve huzurunu yaşayacağına, geçiminin daha kolay hale geleceğine, çektiği sıkıntıların son bulacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments