Rüyada evin tavanından su damladığını görmek

Rüyada evin tavanından su damladığını görmek hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, zorlanacağına, huzurunu yerine getireceğine, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, akrabalarla küslüklerin sona ereceğine, doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine, suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına delalet eder.

Rüyada evin tavanından su damladığını gördüyseniz:

  • Bazı konularda ağırlığını kaybetmeye başlayan kişileri uyarmaya çalışmanın bir faydası olmayabilir.

Rüyada evin tavanından su damladığını görmek birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına, insanlara yol göstereceğine yorulur.

Rüyada evin damladığını görmek durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, özel muamele göreceğine alamet eder.

Rüyada evin içine su damladığını görmek işlerinin düzeleceğine, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, ayrıcalık gerektirecek bir zekaya sahip olması sayesinde ticaret dünyasında en çok aranan, kalifiye elemanlar arasına gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evin tavanından kum dökülmesi bir sebeple atılmak istenen adımlarda biraz daha korkak olunacağına, geçmişte düşünmeden söylediklerinin ve yaptıklarının pişmanlıklarını yaşayacağına, kendini uzun uzun tenkit edeceğine işaret eder.

Rüyada evin tavanından su gelmesi dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine işarettir.

Rüyada evin tavanından yağmur girmesi kazanılan paranın bereketinin olmayacağına, birçok sorunla karşı karşıya kalacağına inanılır.

Rüyada evin tavanından su akması ne demek ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, başarısızlığa düşeceğine delalet eder.

Rüyada evin tavanından temiz su akması kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.