Rüyada evin tavanından su gelmesi

Rüyada evin tavanından su gelmesi çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, çok güzel günler ile karşılaşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, sağlıklı bir kişi olmaya, evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına, alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına, ırmağın dibi çamurluysa ve görünmüyorsa şerre yorumlanacak şeylerin olacağına inanılır.

Rüyada evin tavanından su gelmesi gördüyseniz:

  • Tartışmalara başlamadan önce ne istediğinizi tamamıyla belirlemenizde fayda var.

Rüyada evin tavanından kum dökülmesi tüm olumsuz elektriğinden arınacağına, bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına inanılır.

Rüyada evin tavanından su gelmesi hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, her türlü derde ve üzüntüye karşı hazır olunduğuna, işlerle ilgili doğru karar vermek için detaylı bir düşünme yolu seçildiğine, ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına alamet etmektedir.

Rüyada evin tavanından temiz su akması aradaki buzları eriteceğine, art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına alamet eder.

Rüyada evin tavanından yağmur girmesi eve huzur dolacağına, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, bunlardan istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına işaret etmektedir.

Rüyada evin tavanından su akması ne demek çok büyük işler gerçekleştireceğine, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada evin tavanından su damladığını görmek kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, sıkıntılarını ve kötü olayları hastalık derecesinde sorun etmeyeceği için çok daha rahat olacağına alamet etmektedir.

Rüyada evin tavanından yağmur suyu damlaması bazı kötü kişilerle muhatap olacağına, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada evin tavanından su akmak uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.