Rüyada evin tavanından temiz su akması

Rüyada evin tavanından temiz su akması bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına, yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, bundan sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine, maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, yaşamın güzelliklerle dolacağına, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına yorulmaktadır.

Rüyada evin tavanından temiz su akması gördüyseniz:

  • Belli seçenekler sunarak yapmak istediğiniz değişiklikleri yürürlüğe koyma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Rüyada evin tavanından temiz su akması çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede büyük başarılar kazanacağına, zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, endişe duyulacak bazı olaylar yaşanacağına yorulur.

Rüyada evin tavanından su gelmesi ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, düşünceli ve dalgın olacağına alamet eder.

Rüyada evin tavanından kum dökülmesi çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüyada tuvalet tavanından temiz su akması kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine, maddi ve manevi olarak çok zor bir noktaya geleceğine, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına, parasız ve aşsız günlerin geride kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada evin tavanından yağmur girmesi ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, işlerin rayından çıkacağına, mesleki anlamda geriye düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada evin tavanından su damladığını görmek yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, ticaret adamı (kadını) olacağına delalet etmektedir.

Rüyada evin tavanından su akması ne demek canının sağ olacağına, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine ve sıkıntı çektiği konularda çok doğru ve başarılı adımlar atacağına delalet etmektedir.

Rüyada evin tavanından yağmur suyu damlaması küs oldukları ile barış, sevgi, birlik ve dayanışma halinde olacağına, geçiminin rahat ve kolay olacağına, ağız tadının, keyfinin, rahatının, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.