Rüyada evlenmek istememek ihya

Rüyada evlenmek istememek ihya kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine, bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, kucaklaşacağına, hasret ve özlem gidereceğine, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada evlenmek istememek ihya gördüyseniz:

  • Her şeyin azıyla yetinmek olayların rayına oturmasına yardım edebilir.

Rüyada evlenmek istememek ihya dertlerin yükünden kurtulacağına, uzun bir seyahate çıkılacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgiliyle evlenmek istememek maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, söz, yetki ve imza sahibi olacağına, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine inanılır.

Rüyada biriyle evlenmek istememek elinde bulunan çalışmaların kısa sürede elinden gideceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına işarettir.

Rüyada sevdiğinle evlenmek istememek karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada eski sevgili ile evlenmek istememek verilen  sözlerin tutulacağına, evlatlarının hayırlı olacağına işarettir.

Rüyada gelinlik giyip evlenmek istememek sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, merdiven atlayacağına alamet eder.

Rüyada evlenmek istememek yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına, rahat bir hayat yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gelinlik giymek evlenmek istememek güzel huylarını terk edeceğine, zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İlknur

öncelikle bir pikap/kamyonet tarzı bişe aracın arkasında patlama oldu ve biri öldü. sonra ben biriyle evleneceğim bana böyle ince altın bileklik almış. işte evlendikten sonra burada yaşayacağız diye evleri gösteriyor aynı zamanda onların sigorta işlerini yapacağız. ben tüm gün orda çalışıp bir de gelip size yemek mi yapacağım diyorum. böyle çok yorucu olacağı için istemiyorum. hatta babama bileklik aldı ama istemiyorum ben aslında onu diyorum hatta evlenmek de istemiyorum diyorum.