Rüyada evler yıkılıyor

Rüyada evler yıkılıyor hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına, kafasını toplamasına yardımcı olacağına, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine ve takdir edilen bir iş sahibi olacağına, bunun da maddi özgürlüğünü kazanmasına, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına, yüksek makamlara geleceğine, bir sebeple gün geçtikçe daha büyük zararlar edeceğine, herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, takdir edilip her konuda destek göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada evler yıkılıyor gördüyseniz:

  • Zannettiğinizden daha fazla paraya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Rüyada yıkılan evler temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine, girdiği hiçbir işte başarı sağlayamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada çok evler görmek geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, kızgınlıkların geçeceğine delalettir.

Rüyada evler görmek hane halkının başına çok vahim bir olay geleceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada evler yıkılıyor çalışmaları kötüleyeceğine, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, rüya sahibinin de yüzünün güleceğine inanılır.

Rüyada evler almak maddi zararının giderileceğine, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada pembe evler borçlarının kapacağına, düşmanlarını bile affedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada karanlık evler görmek rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine ve hayallerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada müstakil evler görmek düşmanına galip geleceğine, saygınlık elde edeceğine ve büyük kazanç sahibi olacağına, kırılacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments