Rüyada evli bir çiftin evlendiğini görmek

Rüyada evli bir çiftin evlendiğini görmek kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına, eşinden göreceği saygı ve hürmetin kıskançlık yaratacağına, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, şansının yaver gideceğine, sevinçli ve  güzel haberler alınacağına, mevki makam sahibi olunacağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, hileye, fesada bulaşacağına, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına rivayet eder.

Rüyada evli bir çiftin evlendiğini gördüyseniz:

  • Kendinizde özgüveninize iyi gelecek değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada evli bir çiftin evlendiğini görmek yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına ve sevilen ve saygı duyulan kişilerden kalleşlik ve ihanet görüleceğine, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına inanılır.

Rüyada evli bir çiftin yeniden evlendiğini görmek maddi gücünün azalacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine işaret eder.

Rüyada evli olan bir çiftin tekrar evlendiğini görmek sarsılmasına, hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına, psikolojik olarak sıkıntılı bir dönem geçireceğine yorulur.

Rüyada evli çiftin öldüğünü görmek şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada evli bir çiftin tekrar evlenmesi üzüleceğine ve bu kötü günlerin ardından dayanamayıp hastalanacağına, yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada evli bir çiftin ayrıldığını görmek masa başı bir işe gireceğine, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada evli olan çiftin tekrar evlenmesi büyük bir üzüntü yaşayacağına, rahatlayacağına tabir olunur.

Rüyada evli çiftin tekrar nikah tazelemesi sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, huzura ereceğinize, dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments