Rüyada evli birine bilezik takmak

Rüyada evli birine bilezik takmak çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına böylece çok zor, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına, kendisini çaresiz ve yalnız kalmış gibi hissedeceğine, bundan sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine, özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına, sevineceğine, adeta havalara uçacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, hane halkı ile tartışma yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada evli birine bilezik takmak gördüyseniz:

  • Belli bir ilişkinizi yeni bir forma sokmanıza yardım edecek bir fırsat doğabilir.

Rüyada evli birine bilezik takmak en yakındaki insanların ihanetine uğramaya ve kendini toplumdan, sosyal ortamlardan soyutlamaya yorumlanan rüya, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, bazı kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine ve hayli zamandan beri görüşülmemiş olan bir kişi ile yakın bir zaman içinde görüşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada evli birinin bilezik görmesi kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, şansının ve kısmetinin de hep kendisinden yana gideceğine inanılır.

Rüyada evli kadının bilezik görmek ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine inanılır.

Rüyada evli birinin altın bilezik takmak sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, zorlukların artacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına rivayet eder.

Rüyada evli bir kadının altın bilezik takması kafasını kurcalayan bir konuda tecrübe sahibi bir kişiden yardım alacak, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada evli kadının altın bilezik takması herkesin desteğinin alınacağına, dedikodu yüzünden bir akrabanızla ufak bir tartışma yaşanacağına delalet eder.

Rüyada birine bilezik vermek atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, istek ve arzularının gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada birinin birine bilezik vermesi türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments