Rüyada evlilik yüzüğünü görmek

Rüyada evlilik yüzüğünü görmek iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, hastalıkların son bulacağına, günlerin kâbusa döneceğine ve tüm keyfin kaçacağına, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, kişinin işlerinin de sağlığının da iyi olacağına, daha sonra kendi imkânları ile gireceği bu sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada evlilik yüzüğünü gördüyseniz:

  • Belli konularda ilerleme kaydetmek üzeresiniz.

Rüyada evlilik yüzüğünü takmak yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına ve kurtuluşa ereceğine, günahlarından kurtulacağın ve hayattayken yaptığı iyi ameller, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına inanılır.

Rüyada evlilik yüzüğünü görmek kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, maddi konularda kayıplar olacağına ve bu yüzden de daha stresli bir duruma düşüleceğine alamet eder.

Rüyada evlilik yüzüğünü kırmak kurulu düzeninin devam edeceğine, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına yorulmaktadır.

Rüyada evlilik yüzüğünü başkasına vermek sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, kişinin karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi evlilik yüzüğünü görmek konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine yorulur.

Rüyada evlilik yüzüğünü çıkarıp atmak insanlarla arasındaki uyumun, iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine inanılır.

Rüyada eski evlilik yüzüğünü görmek rakiplerini ve düşmanlarını geride bırakacağına, hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada evlilik yüzügünü çıkarmak yaşayacağı bazı olaylardan ötürü ailesi ile arasının açılacağına, sayılan ve sevilen kimse olacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments