Rüyada ezan okunduğunu

Rüyada ezan okunduğunu âlim kişiler arasına gireceğine, itibar kazanacağına, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına ve istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine, aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada ezan okunduğunu gördüyseniz:

  • Ne kadar iyi bütçe yaparsanız o kadar çok ilerleyebilirsiniz.

Rüyada ezan okunurken ezan okumak hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, geleceğinin parlak olacağına, hepsinin istediğiniz düzende ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada ezan okumak sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, kazancının artacağına ve uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine tabir olunur.

Rüyada ezan sesi sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, sevinçli ve güzel bir haber almaya rivayet eder.

Rüyada ezan okunması işlerin yoluna gireceğine, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada ezan okuyamamak mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada ezan okunurken yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine işarettir.

Rüyada ezan okunduğunu etrafında dönen uğursuzluğun ortadan kalkacağına, kişinin karşısına çıkan her türlü engeli aşarak, pes etmeden yoluna inanç ve azim içinde devam ederek, istediği başarıya kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada ezan söylemek kafasındaki her şeye kısa süre içinde başarılı bir şekilde kavuşacağına, kişinin çok istediği bir dileğinden vazgeçerek, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments