Rüyada fare eline almak

Rüyada fare eline almak huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine, kendisini mutsuz ve yetersiz hissetmeye başlayacağına, nefsine yenileceğine, zaaflarına kapılacağına, kendine çeki düzen vereceğine, şanssızlık yaşanacağına, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, kendisini çok mutsuz, yorgun ve hasta hissedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada fare eline almak gördüyseniz:

  • Başlangıcından itibaren kıyafetine kadar, katılmak istediğiniz bir macerayı destekleyen kişiler olabilir veya bilgeliğinizi ya da zekanızı takdir edebilirler.

Rüyada eline fare yapışması yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, eş, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada fare eline almak olumsuz haberler alacağına, üzüleceğine, kendisine şifa olacağına rivayet eder.

Rüyada fare görmek eline almak özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine delalet eder.

Rüyada siyah fare eline almak kişinin fena halde yanılacağına, hem moral hem de sermaye kaybedeceğine, sermayesinin çoğalacağına işarettir.

Rüyada büyük fare eline almak yokluğun ve hastalığın baş göstereceğine, böylece kendine olan öz güvenini tazeleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eline fare almak yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine, hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine delalettir.

Rüyada beyaz fare eline almak bir sınavdan geçileceğine, sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eline fare saldırısı bebek sahibi olunacağına, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.