Rüyada fareyi ağzına almak

Rüyada fareyi ağzına almak gönlü ve kadri yüce bir kimse haline geleceğine, yalnız hissetmeye, sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına, çok büyük başarı kazanacağına, büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, ancak harcamalarına ve yaptıklarına dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına, üzüntü veren bir durumun iyice araştırılıp çözüme kavuşturulacağına, çok iyi atılımlar yapılacağına işarettir.

Rüyada fareyi ağzına almak gördüyseniz:

  • Aklınızdakinin çok dışında, belli yaklaşımlarınızı tamamen değiştirmenize neden olabilecek bir çözüm veya seçenek yüzünü gösterebilir.

Rüyada fareyi ağzına almak kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına tabir olunur.

Rüyada fareyi korumak çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerin daha kötüye gitmesiyle yapılan hataların daha da büyük zarar getireceği ve bir türlü gereken yükselişin sağlanamayacağına inanılır.

Rüyada fareyi ezmek kendi bildiğini okuyacağına, rüya sahibinin tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada fareyi hissetmek çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, kolay ve güzel bir hayatı olacağına alamet eder.

Rüyada eve giren fareyi yakalamak rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, bu sayede sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine ama daha sonra sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada fareyi boğarak öldürmek kazançlı kapıların açılacağına, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına rivayet eder.

Rüyada fareyi yatakta görmek aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına ve hep iyilik düşüneceğine, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, alacaklarını tahsil edeceğine yorulur.

Rüyada örümceğin fareyi yemesi yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine, uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments