Rüyada fıçı bira içmek

Rüyada fıçı bira içmek keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, ancak bir türlü istenen şekilde bir çalışma gerçekleştirilemeyeceğine, uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine ve huzura kavuşacağına, eşit davranılacağına, işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına delalet eder.

Rüyada fıçı bira içmek gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişiye kendiniz için istediğiniz serbestliği vermiyor olabilirsiniz.

Rüyada fıçı bira içmek kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, kısa bir toparlanma aşamasından sonra tekrar kazanç elde edebilecek aşamaya geleceğine işaret eder.

Rüyada fıçı bira görmek moralinin bozulacağına ve sinirlerinin de adeta bir yay gibi gerileceğine, sorunların yakın zaman içinde artacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine alamet eder.

Rüyada tahta fıçı görmek aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, geçmişte yaşadığı acıları, kayıpları, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına delalettir.

Rüyada fıçı görmek istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına tabir olunur.

Rüyada mavi fıçı görmek hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, duraklama yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, kısmetin kapanacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine inanılır.

Rüyada fıçı sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine yorulur.

Rüyada büyük fıçı görmek attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, yarınları için isabetli kararlar alacağına yorulur.

Rüyada su dolu fıçı görmek sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına ve kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, dertlerin biteceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments