Rüyada fikrini söylemek

Rüyada fikrini söylemek iyi gelir getiren işler yapılacağına, işlerin günden güne artacağına, duyduğu hiçbir şeye inanmayacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, olaylara yaklaşımlarında da hisleriyle hareket etmesinin zaman zaman sıkıntılar yaşamasına neden olarak sorunlarını büyüteceğine yorulur.

Rüyada fikrini söylemek gördüyseniz:

  • Bazı konularda zaman daralıyor ya da hızla hareket edilmesi gerekiyor olabilir.

Rüyada fikrini söylemek yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına, varlık içinde yokluk çekileceğine, geçiminin daha kolay hale geleceğine, çektiği sıkıntıların son bulacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
semih

Yüzünü görmediğim birileri var ve onlara kendimle ilgili şöyle diyorum. ” Hakkımdaki söylentilere inanacak tek kişi o diyordum ” Fakat hakkımda söylenenler iyi şeyler miydi yoksa tersine hakkımda kötü şeyler mi söylenmiş bilmiyorum. Sadece hakkımda söylentilere inanacak tek kişi o diyordum.