Rüyada fil görmek ve kaçmak

Rüyada fil görmek ve kaçmak mütevaziliğini asla elden bırakmayacağına, tahliye gibi sevindirici haberlerin yakın zamanda geleceğine, kısmetin kapanması nedeni ile ticaretin duracağına, aile bireylerinden biri ile tartışacağına, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına, saygınlığının da artacağına, istediklerini elde etmeyi başaracağına inanılır.

Rüyada fil görmek ve kaçmak gördüyseniz:

  • Kendi yolunuzu takip etmesini istediğiniz kişiler konusunda sizi desteklemesini istediğiniz bir kişiyi etkilemeniz gerekebilir.

Rüyada deniz görmek su görmek ne anlama gelir büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine ve üzüntü duyulacağına rivayet eder.

Rüyada gelin görmek düğün görmek yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine yorulur.

Rüyada yeleli yılan gormek görmek bazı kısmetsizlikler ve üzüntüler yaşanacağına, her şeyin iyiye doğru gideceğine rivayet eder.

Rüyada tavuk görmek civciv görmek destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, tartışma yaşayacağına, onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada yangın görmek ateş görmek uzun uzun dalıp gideceğine, nerede hata yaptığını sorgulayacağına, yiyip içeceğine işaret eder.

Rüyada kar görmek karın yağdığını görmek üzüntülerini bölüşeceğine, işinde zarar edeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine, zor durumlara düşeceğine, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına rivayet eder.

Rüyada arkadaşının kilodunu görmek görmek eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine, herkesin rahat edeceğine delalettir.

Rüyada kardeşinin dogdugunu görmek görmek sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, bazı tartışmalar yaşayacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.