Rüyada fili koşarken görmek

Rüyada fili koşarken görmek geleceğinizin güzel olacağına, işlerin bir düzene oturtulduktan sonra kalben rahat olunacağına, kesesinin dolacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, sıkıntısının biteceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada fili koşarken gördüyseniz:

  • Eleştirilmek veya şikayet dinlemek istemiyorsanız, daha fazla araştırmacı olmalısınız.

Rüyada fili koşarken görmek işinde yükseleceğine, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına, sevilen ve değer verilen kişilerden büyük bir ihanet görüleceğine tabir olunur.

Rüyada fili beslemek evliliğini tehlikeye atacak davranışlarda bulunacağına, ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine rivayet eder.

Rüyada fili suda görmek çok güzel işlere gireceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, kötülüklere gözünü kapatmaya işarettir.

Rüyada fili yenmek maddi olarak güç kazanacağına, hasret çekileceğine alamet eder.

Rüyada fili kucağına almak parasının pul, malının da hiç olacağına, doğru haber almaya rivayet etmektedir.

Rüyada fili denizde görmek güzel bir hayata sahip olunacağına, bolluk içinde yaşanacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, bu sayede haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, işle ilgili inzivaya çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisi ile yalnız kalacağına işarettir.

Rüyada deniz fili görmek maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine, bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada koşarken durmak sevdiği kişiden de ayrılacağına, sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments