Rüyada fotoğraf görüp ağlamak

Rüyada fotoğraf görüp ağlamak koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine, sıkıntı veren bir tanıdığından veya arkadaşından uzaklaşacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, bu zarar yüzünden alınan borcun uzun bir süre boyunca ödenemeyeceğine, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, bir sebeple bir miktar zarar edeceğine, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, hayallerinin yıkılacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, bolluğun ve bereketin geleceğine alamet eder.

Rüyada fotoğraf görüp ağlamak gördüyseniz:

  • Daha sonra pişman olabileceğiniz bir karar veriyor olabilirsiniz.

Rüyada fotoğraf görüp ağlamak bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine işaret eder.

Rüyada ünlü görüp fotoğraf çekilmek sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına alamet eder.

Rüyada fotoğraf makinesiyle fotoğraf çekmek beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, prestij kazanılacağına alamet eder.

Rüyada fotoğraf makinesi ile fotoğraf çekmek aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada fotoğraf işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine ve hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına, istediği başarıyı göstereceğine işarettir.

Rüyada fotoğraf asmak üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada fotoğraf sergisi sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına yorulur.

Rüyada fotoğraf çerçeveletmek kendisi için rahat bir hayat kurma yolunda çok büyük bir atılım gerçekleştireceğine, rüya sahibinin elinin darlaşacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments