Rüyada gebe olduğunu duymak

Rüyada gebe olduğunu duymak karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine, hataları için ettiği tövbelerin de allah katında yerini bulacağına, işlerinin çok iyi olacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, kendisine çok daha fazla yetki verileceğine, sevindirici olaylar yaşayacağına, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına ve hayatına kaldığı yerden devam edeceğine yorulur.

Rüyada gebe olduğunu duymak gördüyseniz:

  • Yapabileceklerinize odaklanmalı, hayatınızı güzelleştirmenin yollarını aramalısınız.

Rüyada gebe olduğunu duymak eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, bu kişi ile yeni işlerin peşinde koşulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada kendinin gebe olduğunu görmek her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına inanılır.

Rüyada birinin gebe olduğunu görmek meslek hayattaki başarıların değerini yitireceğine, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada birini gebe olduğunu görmek kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine tabir olunur.

Rüyada gebe olduğunu görmek ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına ve kazançlı işlere girileceğine yorulur.

Rüyada birinin gebe olduğunu öğrenmek kısmetlerin günden güne artacağına, ister istemez büyük sorunlar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin dış gebe olduğunu görmek kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Rüyada gebe olduğunu öğrenmek onun yasaklarını çiğneyeceğine, günahkâr olacağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments