Rüyada gece yağmur

Rüyada gece yağmur onları rahat ettireceğine, destek istediği kişilerden destek alamayacağına, iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, çabalarının boşa çıkacağına, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, müşteri portföyünün artacağına bunun da kendisine hem zenginlik hem de özgüven getireceğine, kendisine isabet edecek üzüntülü bir duruma, yanlış giden işlerin düzeltileceğine, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine delalet eder.

Rüyada gece yağmur gördüyseniz:

  • Size maddi manevi bedel ödetebilecek potansiyele sahip ölçüsüz kişilerden uzak durun.

Rüyada gece gece mezarlığa gitmek çok büyük zarar ettiği için insanların kendisine borç vermeyeceklerine ve uzun zamandan beri yaptığı işi, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, anne babanın üzüntü duyacağına, sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine işarettir.

Rüyada gece eve geç kalmak iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına, el üstünde tutulur hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada gece manzarası kendi hataları ile yüzleşeceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına ve çok büyük kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada gece vakti tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına, düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya alamet etmektedir.

Rüyada yıldızlı gece destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına delalet etmektedir.

Rüyada gece çalışmak iyi niyetinden uzaklaşacağına, yaşamının da, işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada gece su görmek daha önce çektiği çilelerin mükafatını da tez zamanda göreceğine, tatsızlıkların ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada gece eve gitmek endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments