Rüyada gelinin düşmesi

Rüyada gelinin düşmesi iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, maddi imkânların günden güne çoğalacağına, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, uzun zamandan beri çözülemeyen bir sorunun yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine, maddi imkânlarının artacağına, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, neşenin yerine geleceğine, kendi dualarının allah katında kabul olacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine alamet eder.

Rüyada gelinin düşmesi gördüyseniz:

  • Eleştirilmek, şikayetlerle karşılaşmak veya suçlanmak istemiyorsanız daha önceden belirlenmiş kurallara ya da anlaşmalara uymanız gerekiyor.

Rüyada gelinin düşmesi hayırlı insanlar ile tanışılacağına, kesesinin dolacağına alamet eder.

Rüyada gelinin görmek alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve büyük bir mutluluk yaşatacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gelinin koşması işlerin bozulacağına, kazancın düşeceğine, ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada gelinin vurulması sorunların günden güne artacağına, yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına, üzücü olaylar yaşanacağına, hayırlı başlayan işlerin zararlı biteceğine, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına tabir olunur.

Rüyada gelinin bayılması hayatın tadına varacağına, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada gelinin dua etmesi yeni siparişler alacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, çok güzel ve hayırlı işlere girerek insanlara yardım edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir gelinin vurulması hastalanacağına, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine, eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine işaret etmektedir.

Rüyada gelinin kaybolması sevdiği kişiyle de arasının soğuyacağına, yapılan ortaklıkların bozulacağına, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments