Rüyada gelinin kaybolması

Rüyada gelinin kaybolması sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, büyük bir maddi kayba uğranacağına, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına,  uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine, moralinin, keyfinin kaçacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, karamsar olacağına, dertlerinin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gelinin kaybolması gördüyseniz:

  • İstediğiniz şeyleri yapabilecek konuma girmektesiniz.

Rüyada gelinin görmek alışveriş yapacağına, uzun süre kötü bir hastalıkla uğraşılacağına işarettir.

Rüyada gelinin vurulması kendisini işine veremeyeceğine, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, tabiri caizse derin bir oh çekeceğine ve hayırlı günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada gelinin dua etmesi her konuda çok şanslı, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına delalettir.

Rüyada gelinin düşmesi uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, mutsuz, üzgün ve karamsar olacağına rivayet eder.

Rüyada gelinin kaçması ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada gelinin koşması büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, ortaklık kurulan kişilerle büyük bir tartışma yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gelinin kaybolması iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada bir gelinin vurulması gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine, sıkıntıdan sonra ferahlamaya tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments