Rüyada gelinin koşması

Rüyada gelinin koşması yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kalkacağına, allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, sevinçli ve  güzel haberler alınacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, yalandan uzak durup, ruhsal korkularından da arınacağına, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, yanlış yatırımlar yapılacağına, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine yorulur.

Rüyada gelinin koşması gördüyseniz:

  • Basit gibi görünen görev veya sorumluluklar ya da işler uzun vadeli veya mecburi bir hal alabilir.

Rüyada gelinin vurulması işlerinden de geri kalacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada gelinin koşması ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına delalet etmektedir.

Rüyada gelinin görmek kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine, imkânların günden güne azalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gelinin bayılması atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına yorulur.

Rüyada gelinin düşmesi istenmeyen olayların olacağına, büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada gelinin kaybolması sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına, aile hayatında çok büyük üzüntüler olacağına alamet eder.

Rüyada gelinin dua etmesi kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, hayatına aydınlık ve güzel günlerin geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir gelinin vurulması bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, işten güçten elini eteğini çekeceğine, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına, mali sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments