Rüyada gelinin vurulması

Rüyada gelinin vurulması maddi güç sahibi olacağına, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına hep kısmet getireceğine, sosyal hayatta rüyayı gören kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, takdir toplayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına inanılır.

Rüyada gelinin vurulması gördüyseniz:

  • Hertür zihinsel çalışmada ya da yeni şeyler öğrenebilmekte başarılısınız.

Rüyada gelinin düşmesi rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine ve tüm hayatının neredeyse çalışmak olacağına, kısa sürede kurulu bir düzen sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada gelinin görmek makbul olan yollardan ayrılmayacağına, yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına işaret etmektedir.

Rüyada gelinin vurulması rüya sahibinin kazancının artacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, geçim kolaylığı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada gelinin dua etmesi sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına, düzeninin sarsılacağına, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine, çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine alamet etmektedir.

Rüyada gelinin kaybolması kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, doğru adımlar atacağına delalet etmektedir.

Rüyada gelinin kaçması sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan ortada kavuşacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada gelinin koşması yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, duyguların karşılık bulacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine işarettir.

Rüyada gelinin bayılması çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments