Rüyada gelinlik asmak

Rüyada gelinlik asmak işlerin aksayacağına, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine ve hayal ettiği şeylere kavuşacağına, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine, zahmetinin çoğalacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada gelinlik asmak gördüyseniz:

  • Yoksa mevcut gergin açıların da sebep olmasıyla sinirler gerilebilir, gereksiz yere olaylar büyüyebilir.

Rüyada gelinlik görmek gelinlik giymek yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına, çok büyük üzüntülerin yaşanmasına sebep olacağına delalet eder.

Rüyada gelinlik gelinlik görmek ancak daha sonra şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, rızkından ve gelirinden olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada iki gelinlik görmek kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına, rakiplerin orada burada çeşitli yalanlar söyleyeceklerine, bu yalanların ardından aile içine nifak tohumları ekileceğine işarettir.

Rüyada mor renk gelinlik sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine işaret eder.

Rüyada gelinlik diyanet sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada gelinlik denemek güven kaybına uğrayacağına fakat bu olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine, başarısızlığa düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gelinlik giydirmek çok sayıda sorunla boğuşmak zorunda kalacağına, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada gelinlik çalınması maddi açıdan çok zorlanılacağına, zor zamanların biteceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.