Rüyada gemiye binip kaybolmak

Rüyada gemiye binip kaybolmak elindeki ile yetinmeyi bilen, çok küçük bir bütçeyle büyük işlere imza atan biri olduğuna, olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, eş ve evlat sahibi olacağına, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, şansının kendinden yana olacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, bunun için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına işaret etmektedir.

Rüyada gemiye binip kaybolmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda hazırlıksız yakalanabilirsiniz veya bazı soruları cevaplamak için size baskı kuran kişiler olabilir.

Rüyada gemiye binip yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına rivayet eder.

Rüyada gemiye binip kaybolmak toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, kendi çok iyi hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada gemiye binip gezmek ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine işarettir.

Rüyada gemiye binip yolculuk yapmak yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine, sorunların üstesinden geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada gemiye binip korkmak kısmetlerinin de herkesi kıskandıracak kadar çoğalacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına inanılır.

Rüyada gemiye binip denizde gezmek elinden gelen herşeyi yapacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne artacağına tabir olunur.

Rüyada gemiye binip gitmek ne demek çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gemiye binip uçmak anne baba kavgası ile uğraşılacağına, eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine, yeni bir şehre yerleşileceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments