Rüyada genital bölgedeki kılları görmek

Rüyada genital bölgedeki kılları görmek aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, üzüntülerin biteceğine, ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke, yalnız olmadığı için çok sevineceğine, kişinin geri planda kalacağına, itibar kaybedeceğine, vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, bu sebeple çok büyük sıkıntılara gireceğine ve işlerini toparlamak için kendisini yıpratacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına alamet eder.

Rüyada genital bölgedeki kılları gördüyseniz:

  • Belli bir kişi, plan, amaç veya proje için büyük istek duymanız dikkatleri üzerinize toplayabilir.

Rüyada genital bölgedeki kılları yolmak rüya sahibinin sürpriz olaylarla karşılaşacağına, iş dünyası içinde çok büyük bir üne sahip olunacağına ve hayırlı kişiler ile çok iyi işlere girileceğine tabir olunur.

Rüyada genital bölgedeki kılları görmek şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, mal varlığında kayıplar yaşayacağına ve para kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada genital bölgedeki kılları kesmek huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına, iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine tabir olunur.

Rüyada genital bölgedeki kılları koparmak çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine inanılır.

Rüyada genital bölgedeki kılları temizlemek çalışmalarının takdir edileceğine, kazancını bu kişiden elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada genital bölgedeki kılların dökülmesi kariyer sahibi olacağına, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına delalettir.

Rüyada kılları almak bir sebeple çok kötü bir duruma düşeceğine, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine işaret eder.

Rüyada gögüs killari önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, sorunların adım adım da olsa çözüleceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments