Rüyada giriş kapısı görmek

Rüyada giriş kapısı görmek sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, gerçeklere yüz çevrileceğine, sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, gururlu bir hayat süreceğine, büyük zararlara uğrayacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, insanlardan bir süre uzak duracağına, arzu ve isteklerine kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada giriş kapısı gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız kafa karışıklıklarına veya güven başlıklı konularda yanlış anlaşılmalara neden olabilir.

Rüyada giriş kapısı görmek uzun zamandan beri özlem duyulan bir kişiye yakında kavuşulacağına, sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına inanılır.

Rüyada giriş kata taşınmak şansın önünün kesileceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine delalet eder.

Rüyada evin giriş kapısını görmek yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına ve aile bireylerinden birinin vereceği destek ile çok büyük kazançlar elde edeceğine, o arkadaşından büyük yardımlar alacağına inanılır.

Rüyada sınav giriş kağıdını kaybetmek kariyerinin yükseleceğine, başı sıkışanın derdine çare bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada sınav giriş belgesini kaybetmek helal lokma yiyeceğine ve gönül rahatlığı içinde olacağına, kucaklaşacağına yorulur.

Rüyada sınava girerken giriş belgesini unutmak sahip olduğu nimetin artacağına, neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, sağlığının yerinde kalacağına delalettir.

Rüyada giriş belgesi görmek herkesin sakinleşmesi için konuşarak ortamın huzura kavuşmasına yardımcı olunacağına, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına işarettir.

Rüyada işe giriş belgesi görmek yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, canının ve malının garantide olacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments