Rüyada gizli gizli ağlamak

Rüyada gizli gizli ağlamak kendisini kötü hissettiren duygu, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, sıkıntılı ve sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, öğrenci ise sınavlarda üstün bir muvaffakiyete, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, kişinin yüzünün güleceğine, düşkün kimselerin yardımına koşacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada gizli gizli ağlamak gördüyseniz:

  • Görmezden gelmek veya ertelemek doğru bir yöntem olmayabilir.

Rüyada gizli gizli çikolata yemek verdiği sözlerde durmayan insanlara ve kefil olunan biri yüzünden borçlu duruma düşüleceğine, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada gizli gizli ağlamak bir daha sanki hiç gülemeyecek, mutlu olamayacak ve güzel günler yaşayamayacak hissine kapılacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına ve kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine inanılır.

Rüyada gizli gizli konuşmak ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına, ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına ve sinirlerinin yıpranmış olmasından dolayı sevdiği kişileri biraz üzebileceğine işarettir.

Rüyada gizli gizli baklava yemek tüm planların zamanında neticeleneceğine, kazanç kapılarının kapanacağına rivayet eder.

Rüyada gizli gizli nikah kıymak yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına, hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına tabir olunur.

Rüyada gizli gizli eve girmek eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına rivayet eder.

Rüyada gizli gizli sigara içmek dedikodu edeceğine, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına delalet eder.

Rüyada gizli gizli içki içmek tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, borçların hafifleyeceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.