Rüyada gökten büyük kaya düştüğünü görmek

Rüyada gökten büyük kaya düştüğünü görmek sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine ve hayırlı bir evlilik yapacağına, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına ve sadece kendisine faydalı olmakla kalmayıp, başta ailesi, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine, bir sebeple bu kişinin çok sıkıntı çekeceğine, emeklerinin boşa gideceğine, huzurunun, mutluluğunun, azalacağına, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, hayırlı kapıların açılacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına alamet eder.

Rüyada gökten büyük kaya düştüğünü gördüyseniz:

  • Kontrol etmek veya yönetmek istediğiniz bazı kişiler veya iş birlikleri varsa, gereken zayıf noktayı yakalamak üzeresiniz.

Rüyada gökten büyük kaya düştüğünü görmek bundan sonra başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına, çalışmalarının takdire layık görüleceğine rivayet eder.

Rüyada gökten büyük kaya yağması tatsız günlerin geride bırakılacağına, evinin bolluk ve berekete kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada gökten kaya yağması diyanet maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada büyük kaya düştüğünü görmek yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına alamet eder.

Rüyada gökten kaya düşmesi kurulan bir ortaklığın istenmeyen ve çok büyük zarar getirecek şekilde sonlanacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına işaret eder.

Rüyada gökten büyük taş düştüğünü görmek üzüntülerinin sona ereceğine, büyük başarılar kazanacağına, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kaya parçasının düştüğünü görmek işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine, şansının artacağına, rahatının yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada gökten kaya yağdığını görmek kişinin kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına, kendi gelişimini bambaşka bir yöne taşıyacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tuncer

Benim Rüyamda çok yüksek bir binadayım yanımda tanımadığım insanlar var binanın balkonundan gök yüzüne bakıyorum bulutların arasından bulunduğum bölgeye yani yakınlarımıza çok büyük10 metre çapında mancınıkla 8 yada 9 tane kaya atılıyor toprağa düştüğü yerden ateş çıkıyor ama hiç biri bize isabet etmiyor.

Aslı

Rüyamda 5 yıldır görüşmediğim 2 abim 2 ablam onların annesi ve vefat etmiş babaannem’i, babamı, annemi ve kendimi gördüm. Gökyüzüne baktığımda yağmur şeklinde ve yavaş çekimde kayaların yağdığını gördüm daha sonra onlar yere düşüyordu ama herhangi bir ses gelmiyordu. Düşün kayalardan ilginç bir şekilde saklanıyor ve sadece elimi kafamın üzerine koyarak korunuyordum. Sonrasında evimizin alt katında babaannem’i bana biraz sinirli bakerken gördüm ve aileden birisinin kar yağacak dediklerini duydum. Gökyüzüne yavaşça baktığımda daire olan kayaların dikdörtgen bir beton gibi olduğunu görüp, kapıyı açarak sokağa çıktım. Çok telaşlı bir haldeydim ve soluma baktığımda lüks siyah bir arabanın içinde babam ve babamın diğer çocuklarını gördüm. Babam direksiyonu tutarken onunla kavga eden büyük abim direksiyonu kavramaya çalışıyor ve bana hadi! Diyordu. O öyle dediğinde arabaya bindim ve ardından annem de bindi. Araba genişti ama çok sıkışık hissediyorduk. Daha sonra o kaya arabamızın üzerine düştü ve buğulu bir şekilde kafamda hissettim. Yine gürültülü bir şekilde ses gelmeyip hafif bir ses duymuştum. Ve o şekilde uyandım.

Bu günlerde çok stresli ve hatalarla dolu günler geçiyorum. Özellikle eğitim hayatımda birden fazla yolla karşı karşıyayım. Birine çalışsam diğer üniversitem elimden gidecek ve bununla birlikte hayatımda psikolojik olarak kötü bir dönemden de geçiyorum. (güvendiğim insanların bana hiç beklemediğim hatalar yapması ve yeni insanlarla tanışıp kendimi değiştirme yoluna gitmemem.)